FFA cs Go [CS:GO] FFA 194.153.119.18:27015 Steam steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Zombie CSO 185.25.149.31:27015 [S/NS] steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Warcraft 3 185.25.149.31:27016 [S/NS] steam
Serwer Teamspeak 3 TeamSpeak ts.volta-sq.pl 3.0

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ruter - need help

arrogant Awatar Razjel

Ruter - need help

Nie bede chodzic po forach , po stronach z górych gowno zrozumiem.

Wytlumaczcie mi na jakiej zasadzie dziala ten caly ruter. Bo musze w tygodniu skoczyc do kolezanki zrobic jej format na 2 kompach po czym zainstalowac boski internet z neostrady + tego rutera. Pytam na forum bo naprawde nie znam sie na tym w ogóle. Ona mi pisze ze ma wszystkie hasla , loginy , plyte.

Pytanie: format, insatluje wszystko podstawowe + ten program od rutera , podlaczam, wpisuje pasy , instaluje na 2 kompie i to jakos lapie sygnal ?

Użytkownik Awatar Edoc

Odp: Ruter - need help

ta mój banalnie zainstalowałem bez większej wiedzy :P książeczke na pewno ma od rutera, a tam jest wszystko krok po kroku :P

Rastafari Awatar Globek

Posiadam router (co prawda nie neo) i wszystko ogranicza się tylko do zainstalowania sterowników karty sieciowej + pass ;p
    <code style="white-space: nowrap;"> </code>
    Chill, Chill, Chillout

arrogant Awatar Razjel

spoko , pytam . Bo nie lubie zabierac sie za cos jesli nie mam bladego pojecia. Dzieki chłopaki

Awatar Foka

Jak reinstalujesz system, to nie usuwają się informacje zapisane na ruterze. Po zainstalowaniu systemu, jak już ktoś napisał wszystko sprowadza się do podpięcia kabla ethernet od rutera do komputera.

Użytkownik Awatar Sh4dow^^

Router jest jak modem, tylko z dodatkowymi opcjami typu więcej wejść, firewall, WAN to LAN, LAN to WAN, przekierowywanie portów itp. itd., ale o to się nie trzeba przejmować.
    Instalujesz sterowniki do karty sieciowej LAN, podłączasz kabel od netu do routera, następnie kablem LAN od routera do kompa.
    W książeczce od routera pisze adres witryny, na którą się logujesz(czyli na router), hasło i login też masz podany w książeczce.
    Następnie musisz przejść do zakładki "szybki start" albo "quick start"(różnie pisze, bo są różne typy routerów), wpisujesz tam górne i dolne pasy, które Twoja koleżanka ma, by korzystać z internetu. Te hasła łatwo rozpoznasz, bo są bardzo skomplikowane, mają duże i małe litery oraz liczby. Potem jak już wpiszesz te pasy to klikasz "connect" i zapisujesz zmiany, to jest banalnie proste, więc na pewno się połapiesz.

Aha, ruter się czyta, router pisze ;d

His Infernal Majesty Awatar Vincent

Przy kazdym ruterze jest plytka z oprogramowaniem pomagajacym instalacje. Jezeli troszke lapiesz takie sprawy, poleam zrobienie sobei samemu, poprzez sprawdzenie ip rutera (chociazby google). Mozna samemu kontrolowac zabezpieczenia sieci, dostep stron w sieci i inne pomocne bzdury.

Tagi dla tego wątku

Search Engine Friendly URLs by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.