FFA cs Go [CS:GO] FFA 194.153.119.18:27015 Steam steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Zombie CSO 185.25.149.31:27015 [S/NS] steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Warcraft 3 185.25.149.31:27016 [S/NS] steam
Serwer Teamspeak 3 TeamSpeak ts.volta-sq.pl 3.0

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Admini ogarnijcie się...

Admini ogarnijcie się...

Nie wiem, ogarnijcie tych swoich adminów bo to troche parodia jest, najpierw jeden mnie kickuje za używanie helmu (3x ochrona na hedy), a teraz dostałem bana za używanie ultimate humana... jak czity latają to problemu nie ma, a jak ktoś kożysta z dobrodziejstw modyfikacji i kara admina to odrazu konsola w ruch... 5 lat adminowałem na serwerach 1.5 bendena i takiego czegoś ze strony adminów nie widziałem... Jak coś wam nie pasuje to może najpierw napiszcie? są komendy amx_say amx_csay... Ale wiadomo łatwiej bana/kicka... mniej kłopotu...

Life is brutal Awatar JaCo

Odp: Admini ogarnijcie się...

napisz poprawnie skarge albo zamkne bo z tego nie idzie nic wywnioskowac konkretnego

Po prostu chodzi o to, że banowanie/kickowanie za wykorzystywanie skilli bądź przedmiotów jest chyba trochę nie halo... A temat możesz zamknąć...

nie ma co zamykac, dawac nick admina. Skoro gosciu nie robi nic zabronionego to kiego chuja jest karany??

Użytkownik

Na pewno graliście na małym mapcyklu i dostałeś bana za tp, polecam czytać regulamin.

A Ty CLEAPER zacznij dawać ostrzeżenia (komunikaty@ na środek ekranu), bo wywalasz nieświadomych ludzi!
    Co by to nie było - rasz, tp, strzelanie z respa - najpierw komunikat, a później ban (nie kick!) choćby na 5 min, żeby móc wpisać powód, gdzie oczywiście wyjaśnisz za co wywalasz (tp na mapie typu aim; strzelanie z respa, wh/aim demo na Volta-sq.pl itd.).

Counter-Strike Admin Awatar CLEAPER

Ja kojarzę gościa dzisiaj dałem mu bana na 5 min za rasz na aimie jego nick to Suchy! .
    I zaczne pisać słowo .

To byłem ja... Ale grając humanem na takim aim_headshot chyba mam prawo wykorzystywać skille tak jak inni? Jak wezmę kreta i odrodzę się w bazie przeciwnika też mnie zbanujesz za rasz? BTW innym graczom to nie przeszkadzało do tej pory...

Counter-Strike Admin Awatar CLEAPER

W zasadach pisze jasno Rasz i tp na strone przeciwnika = Ban . A kreta możesz wykorzystywać do woli .

od lat wiadomo, ze nie wolno sie teleportowac humanem na respa przeciwnika na mapach typu aim