FFA cs Go [CS:GO] FFA 194.153.119.18:27015 Steam steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Zombie CSO 185.25.149.31:27015 [S/NS] steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Warcraft 3 185.25.149.31:27016 [S/NS] steam
Serwer Teamspeak 3 TeamSpeak ts.volta-sq.pl 3.0

Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Team Fortress 2 FREE

Koniec bycia modem-Emeryt Awatar Bad Day

Team Fortress 2 FREE

Kolejna promocja ze strony STEAM, bądź twórców TF2.

Od teraz ta zajebista gra Team Fortress 2 jest ZA DARMO.
    To nie żadna ściema, od teraz można grać w nią za darmo na zawsze

W poniższym forum znajdują się informacje odnośnie gry, aktualizacji, no i informacji, że gra jest już za FREE.
    Kod:
    http://www.teamfortress.com/
    Jeśli chcesz ściągnąć TF2 na STEAM, wejdź w poniższy link
    Kod:
    http://store.steampowered.com/app/440
    A jeśli nie chce ci się wchodzić na jakieś strony to klikasz w to
    Kod:
    Kod:
    Informacje o grze
    “The most fun you can have online” - PC Gamer Is now FREE! There’s no catch! Play as much as you want, as long as you like! The world’s #1 war-themed hat simulator! One of the most popular online action games of all time, Team Fortress 2 delivers constant free updates—new game modes, maps, equipment and, most importantly, hats. Nine distinct classes provide a broad range of tactical abilities and personalities, and lend themselves to a variety of player skills. New to TF? Don’t sweat it! No matter what your style and experience, we’ve got a character for you. Detailed training and offline practice modes will help you hone your skills before jumping into one of TF2’s many game modes, including Capture the Flag, Control Point, Payload, Arena, King of the Hill and more. Make a character your own! There are hundreds of weapons, hats and more to collect, craft, buy and trade. Tweak your favorite class to suit your gameplay style and personal taste. You don’t need to pay to win—virtually all of the items in the Mann Co. Store can also be found in-game.

Chciałeś zagrać w tę gierkę, ale nie miałeś kasy albo żal było ci jej wydać.
    Od teraz to nie problem, ściągnij ZA DARMO i już graj.

Kod:
    Kod:
    Wymagania systemowe (PC)                                            
    Konfiguracja minimalna: Procesor 1,7 GHz, 512 MB RAM-u, karta graficzna zgodna z DirectX® 8.1 (wymagana obsługa SSE), Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem Konfiguracja zalecana: Procesor Pentium 4 (3,0 GHz lub szybszy), 1 GB RAM-u, karta graficzna zgodna z DirectX® 9, Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem
    Kod:
    Kod:
    Wymagania systemowe (MAC)                                            
    Konfiguracja minimalna: OS X wersja Leopard 10.5.8 lub Snow Leopard 10.6.3, 1 GB RAM-u, NVIDIA GeForce 8 lub lepsza albo ATI X1600 lub lepsza, mysz, klawiatura, połączenie z Internetem
    Kod:
    Kod:
    Szczegóły gry
    Tytuł: Team Fortress 2 Gatunek: Gry akcji Producent: Valve Wydawca: Valve Data wydania: 10 Paź 2007 Wersje językowe: Angielski*, Duński, Holenderski, Fiński, Francuski*, Niemiecki*, Włoski, Japoński, Koreański, Norweski, Polski, Portugalski, Rumuński, Rosyjski*, Chiński uproszczony, Hiszpański*, Szwedzki, Chiński tradycyjny * języki z pełnym udźwiękowieniem
    Info z oficjalnych stron Team Fortress 2.
    Autor: Bad Day

Kopiowanie tematu na inne fora, tylko jeśli poda się oryginalne źródło i autora tematu.
    Pierdolę, nie robię.
    Żegnam.

Użytkownik Awatar pnowned

Odp: Team Fortress 2 FREE

Sorry BD nie chciało mi się czytać. Wersja F2P (Free 2 play) ma ograniczenie, mamy mniejszy plecak, słabsze itemy i brak czapeczek. Już zasysam 40% mam.

Ale jest Free

Konto premium chyba kosztuje 2$, czy jakaś inna waluta.

Ja też już ściągam, tylko jeszcze kilka innych rzeczy ściągam i za nim ściągnę te prawie 10gb gry to potrwa.
    Pierdolę, nie robię.
    Żegnam.

Użytkownik Awatar tomSKY

ja bym zassal ale moja karta tego nie wytrzyma ;<

Cytat Zamieszczone przez Bad Day Zobacz posta
    Ale jest Free

Konto premium chyba kosztuje 2$, czy jakaś inna waluta.

Ja też już ściągam, tylko jeszcze kilka innych rzeczy ściągam i za nim ściągnę te prawie 10gb gry to potrwa.
    Ja ściągam TF2, LoL'a i jakąś jeszcze gierkę nie chce mi się otwierać utorrenta na raz i jednoczesnie w WoW'a gram z pingiem ~100 magia transferu 750 kb/s

Różnica między kontem Free, a kontem Premium

Co więcej: razem z udostępnieniem tej gry wszystkim zainteresowanym, w sieci pojawił się jednocześnie dodatek Über Update, który jest największym DLC, jaki wydano od premiery Team Fortress 2 w 2007 roku. A trzeba przyznać, że twórcy dbali o swoją produkcję - wydali ponad 200 aktualizacji. Ci, którzy kupili tytuł np. w Orange Boxie będą mieli konta typu Premium. Różnice między usługą darmową i Premium są jednak kosmetyczne.

Darmowi gracze mają 50 slotów w plecaku, natomiast gracze Premium 300 z możliwością rozszerzenia do 1000. Poza tym posiadacze kont uprzywilejowanych będą mogli nosić przedmioty z kategorii Rare i Cosmetic. Mają również większe uprawnienia dotyczące handlu i możliwość wysyłania prezentów.
    Pierdolę, nie robię.
    Żegnam.

His Infernal Majesty Awatar Vincent

wczoraj sciagnelem troche pogralem nawet fajna rozriba typu quake 3 ;p

Użytkownik Awatar *Muffin*

Mam oryginał, trochę wkurzające, że za darmo zrobili bo ja płaciłem ;p Macie ograniczenia, ale da się grać bez czapek a lepszy item wcale nie jest lepszy.

Użytkownik Awatar xKrzysi3k

Ściągnąłem to dzisiaj (3h), ale niestety nie działa. Gra się włącza pokazuje się obrazek z Valve jakiś gostek i tyle... Może dlatego, że mam Ubuntu, ale to raczej nie działałaby w ogóle...
    Patrz Komu Ufasz !

Cytat Zamieszczone przez xKrzysi3k Zobacz posta
    Ściągnąłem to dzisiaj (3h), ale niestety nie działa. Gra się włącza pokazuje się obrazek z Valve jakiś gostek i tyle... Może dlatego, że mam Ubuntu, ale to raczej nie działałaby w ogóle...
    Gry Steam'a są dziwne, na moim drugim kompie z Debianem nic nie działa, nawet Tibia Może z jakimiś parametrami startowymi musisz odpalać ?

Systemy Linux'owskie nie są typami systemów wykorzystywanymi do grania także problemy na nich są jak najbardziej możliwe. Jednak nie mam zamiaru się przerzucać na inny system z powodu gier .
    Patrz Komu Ufasz !

Wiem ;P Z tego co mi wiadomo z grami najlepiej jednak radzi sobie Suse z wszystkich linuxów ale to już rozmowa na inny temat ;p

Cytat Zamieszczone przez pnowned Zobacz posta
    Wiem ;P Z tego co mi wiadomo z grami najlepiej jednak radzi sobie Suse z wszystkich linuxów ale to już rozmowa na inny temat ;p
    Suse jest jednym z najlepszych, miałem z nim styczność chciałem nawet na nim posiedzieć no ale ciągle jakieś problemy były z pendrive'm boot'owalnym.
    Może ktoś inny będzie wiedział, czy rzeczywiście problem leży po stronie systemu czy też może innej rzeczy.
    Patrz Komu Ufasz !

Awatar Foka

Grałem chwilę, to trochę zrezygnowałem bo co najmniej 2 osoby na team darły się że same nooby teraz grają

Qrde mi się ta giera przycina na botach na średnich detalach :(
    Zmniejszę do minimum i może jakoś mi się uda zagrać normalnie, bo grywałem w 1 trochę dużo i mi się podobała.

Ktoś ma jakiś normalny serwer gdzie gra ?
    Pierdolę, nie robię.
    Żegnam.