FFA cs Go [CS:GO] FFA 194.153.119.18:27015 Steam steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Zombie CSO 185.25.149.31:27015 [S/NS] steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Warcraft 3 185.25.149.31:27016 [S/NS] steam
Serwer Teamspeak 3 TeamSpeak ts.volta-sq.pl 3.0

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 171

Wątek: Minecraft !

Rastafari Awatar Globek

Minecraft !

DOWNLOAD:
    Najnowsza wersja 1.7_01:
    [FS/TB] Minecraft 1.7_01 [Autoupdate] [Client]

Witam!
    Chciałbym Wam dziś pokazać grę, którą zaraził mnie Vaq i Apal =]
    Niesamowicie prosta, a całą gre określić można jedynie jednym słowem:
    SWOBODA. Możesz robić niemalże wszystko. Wybudować mały domek lub ogromną twierdzę z wieżami. Zamieszkać na lądzie lub w jaskiniach (ja nawet mam dom w morzu ) Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.
    Sam osobiście mam piętrowy domek z niewielką wieżą oraz piwnicą, która ma połączenie z kopalnią oraz moim podwodnym magazynem Niewielki taras, szklarnię i "obserwatorium" na wzgórzu nieopodal =]
    Jeśli zaciekawił Cię powyższy opis obejrzyj "recenzję" na YT:
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=SPYUKRgog1k"]YouTube - ‪Minecraft - gameplay pl‬‏[/ame]
    A tu łapcie bonus zrobiony w około 10 minut z myślą o tym temacie
    Spoiler:

A tu co na temat tej gry mówi ciocia Wiki:
    Minecraft jest sandboxową grą komputerową, która pozwala graczowi budować konstrukcje z kostek w świecie 3D. Autor gry wpadł na pomysł jej stworzenia po zetknięciu z Infiniminer, jednak inspirował się także grami: Dwarf Fortress, Dungeon Keeper. Gra podzielona jest na dwie odmiany, Betę i Classic, gdzie Classic skupiona jest na samym budowaniu, a Betaprzeciwników, licznik zdrowia oraz wiele możliwości i przedmiotów. Betajednoosobowej i wieloosobowej. Jest na bieżąco aktualizowana, Classic zaś nie jest już rozwijana. Obie posiadają tryby gry zawiera
    <code style="white-space: nowrap;"> </code>
    Chill, Chill, Chillout

Użytkownik Awatar Edoc

Odp: Minecraft !

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kn2-d5a3r94]YouTube - Building Megaobjects in Minecraft[/ame] :d

Użytkownik Awatar 0rz3h

Gra jest wprost wyje****a, gram w nią od kilku miesięcy, swobodnie od kilkunastu dni od kiedy mam nowego kompa. Niestety nie mam oryginałki, mogłem kupić za 10euro Alphe ale nie wiedziałem wtedy że tak szybko kupie nowego kompa. Jakby co to gram na piracie i mogę się pobawić w spróbowanie postawienia serwera, albo jak ktoś ma to wbicie na innego. Only hamachi Jeszcze raz napiszę, gra wyjezajeku**abista.
    btw. gracie na piracie czy oryginał ?

His Infernal Majesty Awatar Vincent

No ja Muffin Vaq i Apal napierdalamy przez hamachi fajnie sie gra

Użytkownik Awatar 0rz3h

to jakbyście mogli podesłać ip i ip hamachi to bym też chętnie zagrał xd chyba że to tajne to nie
    może też zaraz dam jakiegoś ss'a

Rastafari Awatar Globek

Gram na piracie i mam problem z grą na multi. Po rozwaleniu klocków nie "dostaje" surowców. Nie moge NIC robić. Tylko biegać, a ludzi poruszają się 1sqm na minute ....
    Singla gram :(
    <code style="white-space: nowrap;"> </code>
    Chill, Chill, Chillout

Użytkownik Awatar *Muffin*

Nom Globuś, tak samo jak Mardog ma lagi. Ja Vincent Vaq i Apal jedziemy i już jest nieźle. Globsą ogarnij to jakoś i budujesz z nami.
    Orz3h wejdź na ventrilio pewnego razu (btw jesteśmy prawie zawsze xD)

Użytkownik Awatar 0rz3h

Może jakaś trefna wersja się trafiłą ? Skopiuj sobie gdzieś save i usuń all pliki z minecrafta z %AppData% i ściągnij jakąś inną wersje ja też żeby grać na multi będę musiał ściągnąć inną bo nie mam np. pliku "minecraft_name.jar", czy jakoś tak xd w ogóle ostatnio taki system jaskiń znalazłem że masakra, po 2 godzinach łażenia ponad 100 żelaza, ponad 200 red stone i z 6 całych kupek węgla, masakra, i tak nie przeszedłęm jeszcze całej bo muszę zrobić sobie jakieś drogowskazy do domu.

@up, to może jutro jakoś wbije i obadam, chociaż i tak troszeczke lipa bo nie mam słuchawek xd

ps. Polecam let's playe JJayJoker'a z yt, no i serii MinecraftaPL pt. Kanciasta Codzienność

Użytkownik Awatar pnowned

Siemka.
    Wczoraj pobrałem minecrafta i powiem jedno. Zajebista gierka. Szkoda tylko że tak cięzko na początku poznajdywać surki ale fajna fajna
    Jak by co, pisżę się na multi jednak posiadam pirata więc jak coś podajcie mi link do ver. która będzie działać.

Client Minecraft 1.2.0_02 Installer (Cracked).exe
    Po pobraniu zainstalować najlepiej domyślnie ( będzie to w Minecraft SP w C:\Documents and Settings\Muffin\Dane aplikacji chyba, że ktoś ma inny system ). Btw. uruchamiamy klienta i robimy raz updejta. Poza tym, polecam NethsTexPack v1 zip - textury dzięki czemu ładniej to wygląda, każdy z nas go ma. Wrzucamy go otwierając txt and mod packs w menu gry, robiąc "open folder" i wklejając nethtxt.zip w folder który się otworzy. Następnie wybrać go w grze bo się pojawi i git.
    Poza tym, potrzebne będzie hamachi, a więc pobieramy najnowszą wersję i podłączamy się pod:
    kanał:Vaq1906
    pw:stolec
    Multiplayer i ip apala.

Użytkownik Awatar pnowned

Bez tych teksturek bedę mógł grac? Już i tak na starym kompie ledwo mam steam + minecraft ;D
    Już ściagam jescze sprobóje save zapisac

Użytkownik Awatar Sh4dow^^

Dopiero po 15 godzinach ta gierka zaczęła mnie lekko nudzić, fajnie się gra

Na tym ssie jestem zaraz po deadzie xD

optymalizacja-stron.info Awatar Radeon

Przy force update mam error, że jakieś pliku pobrać nie można. Natomiast bez force update normalnie odpalam.
    Zapraszam na mój blog związany z pozycjonowaniem stron: www.optymalizacja-stron.info

Ale bez force updater z nami nie pograsz, nie wiem, pobierz raz jeszcze - alchemist też miał jakieś problemy a się okazało, że do końca nie pobrał instalki.

optymalizacja-stron.info Awatar Radeon

WRZUTA - Minecraft 1.2.0_02 installer (cracked)

transfer 600kb/s

Dodane po 16 minuty:

5 raz pobieram i instaluje i kicha, fatal error, cant download costam coś tam.rar

Kiepsko z tym update...
    Zapraszam na mój blog związany z pozycjonowaniem stron: www.optymalizacja-stron.info

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni